Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
blank blank

Vampire Face Lift

vampire face lift

Vampire Facelift Nedir?

Vampire facelift, son dönemlerin yenilikçi, doğal ve kişinin kendi kanı kullanıldığı için alerji riski olmayan, etkili bir anti-aging yöntemidir. Tek seans olarak uygulanır. Etkisi uzun sürer çünkü cildin mezanşimal tabakadaki kendine ait fibroblastlarını uyarır ve onarır, içerdiği yüksek orandaki plateletler ve büyüme faktörleri ile kasları ve kemikleri de yenileyici güce sahiptir.

Vampire Facelift, kişinin kendi kanının kullanılmasıyla yapılan bir uygulamadır. Trombositler ve büyüme faktörleri kapalı sistem sensörlü özel bir santrifüj ile ayrılır. de cc’de ortalama 600-900 bin platelet elde edilirken Vampire Facelift’de platelet sayısı 6 – 8 milyondur. Bir de en fazla 4-6 kat platelet varken Vampire Facelift’de bu oran ortalama 24 katına çıkar. İçerdiği büyüme faktörleri ve sitokinler hesaplandığında tedavi edici ve yenileyici etkisi bir güçlüdür.

Vampire Facelift, tedavisi yaptıran kişinin kendi kanından elde edilen trombositten (RRP) cildin derin tabakalarına verilir. Sıradan bir deki gibi hedef sadece cilt yenileme değildir. Tüm katmanlar hedef alınır: kemik, kas  ve deri. derin enjeksiyon şeklinde uygulanır. Mikro iğneleme sonrası cilde yedirilir.

Vampire Facelift,  uygulamasının ortalama 24 kat üstü etkili bir cilt gençleştirme ve lifting yöntemidir. Cilt dokusunu sıkılaştıran ve gerginleştiren tedavi, aynı zamanda cildi, kasları ve kemikleri de yeniler. Ciltte oluşan yaşlanma belirtilerini azaltır. Sarkmaları, hacim kayıplarını, estetik görünümünü kaybeden yüz hatlarını onarmada ve aynı zamanda doğal bir genç görünüm kazandırmada etkilidir.

Vampire Facelift, gerek duyulduğunda cilt dokusunu sıkılaştıran lifting serumları, ekstraselüler matriks kristal kolajen, leke açıcı serumlar, vitaminler ve özel anti-aging kokteylleri kişiye özel kombine edilerek uygulanır. Sarkmış ve görünümü bozulmuş yüzde toparlanma, gençleşme sağlar.

blank
blank

Vampire Facelift Nasıl Yapılır?

Tedavi kişinin kendinden tedavi için kan alınması ile başlar.

Alınan kan özel  santrifüjü MAGELLAN  ile santrifüj işlemlerinden geçirilerek tedavi için hazırlanır. MAGELLAN, kandan bu derece büyük bir oranda  kapalı sistem ve sensörlü dünyadaki üç santrifüjden biridir; diğerlerinden (Angel, Harvest) çok daha yaygındır, çok fazla bilimsel çalışması vardır.

Tedavinin yapılacağı bölge temizlenir ve steril edilerek tedavi alanı hazırlanır.

Tedavi sırasında acı hissedilmemesi için lokal anestezi kremleri kullanılır.

Kişinin kendi kanından elde edilen yoğun trombosit büyüme faktörlerinin öncesinde  dermapen yapılarak ya da enjeksiyon mikro iğneler ile tüm cilt dokusuna yayılması sağlanır. Beraberinde multi vitaminler, anti-aging kokteyller de uygulanabilir.

Uygulanan cilt dokusunun tüm katmanlarında hızlı bir cilt yenilenme süreci başlar.

Vampire Facelift Etkileri Nelerdir?

  • Yüze sıkı ve kırışıksız görünüm kazandırmada yardımcı olur.
  • Cildin kalitesini arttırır, parlatır.
  • Lekeleri yumuşatır ve rengini açar.
  • Cildi toparlar ve gergin görünmesini sağlar.

blank

Uygulama sonunda cilt trombosit büyüme faktörleri ile zenginleşmiş ve doymuş olur.

Kişinin kendi kanından elde edilen trombositlerle cildin yenilenme süreci başlatılmış ve cildin ihtiyacı olan yaşlanma karşıtı tüm gereksinimleri cilt altına verilmiş olur.

Alttan taze cilt dokusunun gelmesi sağlanır ve gençleşme başlar.

Tedavi sonucunda hastanın cildindeki hacim kayıpları büyük ölçüde düzelmiş olur.

Ciltteki tüm katmanlar değiştirilir ve yenilenmiş daha sıkı bir cilt ortaya çıkar.

Cilt dokusundaki sarkmalar ve mat görünüm yerini daha sağlıklı, parlak ve gergin bir cilde bırakır.

Vampire Facelift tedavisi ile daha yeni, daha dolgun, daha genç ve parlak bir cilt elde edilir.

Vampire Facelift İşlem Süresi ve Etkisi Ne Kadardır?

Vampire facelift uygulamasında kan alımı, cilt temizliği, lokal anestezi, mezoterapi ve dermapen aşamalarının hepsinin toplam işlem süresi  yaklaşık 30 dakika sürer.

İlk etkileri hemen başlar ama ciltteki yenilenme ve onarım 2 ay süreyle artarak devam eder. Etkisi, hastanın cildine yaptığı bakımlara göre değişkenlik gösterebilir. Gözlemlenen etkisi 1-3 yıllar arasıdır.

Vampire Facelift Fiyatları 2021

Vampire facelift fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

BLOG

error: Content is protected !!