Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz yardımı ile ameliyat gerektirmeden vücutta bulunan fazla yağlar dondurularak yok olur. Bölgesel bir zayıflama tekniği olan soğuk lipoliz kilolarından rahatsızlık duyan tüm bireyler tarafından sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Günümüzün en büyük problemlerinden biri olan fazla kilo insanları hem görünüm açısından rahatsız ediyor hem de bu kilolar farklı hastalıklara davetiye çıkarıyor. Bu nedenle günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler ile beraber insanların faydalanabileceği birçok alternatif yöntem bulunuyor. Bu yöntemler içerisinde son derece kolay ve kişilere zarar vermeyecek olan soğuk lipoliz uygulamasıdır. Hazırladıkları programlarından istedikleri sonucu alamayan kişilerin daha başarılı bir sonuç almak için başvurduğu en iyi yöntemlerden birisi de soğuk Lipoliz tekniğidir. Bu teknik sayesinde vücudun çeşitli yerlerinde bulunan fazla yağlar dondurulmaya çalışılır. Soğuk lipoliz tekniği ile vücudun herhangi bir dokusuna zarar vermeden işlemler dikkatli bir şekilde yürütülmeye çalışılır.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz en yeni teknolojilerden olup insanların bölgesel zayıflamasına yardımcı olur. bu yenilikçi sistem sayesinde daha düzgün bir vücut yapısı ortaya çıkar. Bu işlem ile vücudun bazı bölgelerinde bulunan yağ dokuları dondurucu bir soğuğa maruz bırakılarak yağ hücrelerinin yapısı bozulmaya çalışılır. Bu işlem sırasında herhangi bir kas ya da sinire zarar verilmez. İlk seanstan itibaren kalıcı sonuçlar sağlayan lipoliz tedavisi sırasında yağ üretimi yapan hücrelerin yapısı parçalanır. Dondurulan yağ hücreleri vücut tarafından zamanla işlenerek ölü olan yağ hücreleri ortadan kaldırılır. Bu sistem tüm dünya üzerinde verimli bir şekilde kullanılmaya başlamış ve insanlar daha fit görünümlere kavuşmuştur.  Lipoliz tedavisi sırasında yağ hücrelerine -11’lere kadar dondurucu soğuklar verilir. Yapılan işlemlerin ardından kişiler normal hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler. Bu durum soğuk lipoliz tekniğinin ağrısız ve acısız bir yöntem olduğunu gösteriyor.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Soğuk lipoliz yaptırmaya karar veren kişilerin öncelikle bir uzmana danışması gerekir. Herkesin kendisine özgü bir metabolizması bulunduğu için uzmanlar tarafından bir takım planlar hazırlanır. Kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda soğuk lipoliz tedavisine başlanır. Çünkü tek bir lipoliz tedavisi yoktur. Birden fazla lipoliz yöntemi bulunduğu için herkes için ayrı ayrı tekniklere başvurulur. Soğuk lipoliz tedavisi ile birden fazla rahatsızlık duyulan bölge için bu hizmet alınabilir. Göbek, basen, gıdı ve baldır bölgeleri için soğuk lipoliz işlemi yapılabilir. Bölgesel bir zayıflama tekniği olan soğuk lipoliz fiyatları bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor. Gelen hastaların bir kısmı tek bir bölge için işlem yaptırırken bazı hastalar 2 ya da 3 bölge için işlem görebilirler. Bu nedenle fiyatlar konusunda net bir şey söylemek uygun olmaz.

Soğuk Lipoliz Yaptıranlar

Soğuk lipoliz işlemlerinin ardından insanlar kendilerini hafiflemiş hissederek daha sıkı bir vücuda sahip olmanın yanında fazla kilolarından da kurtulmuş olurlar. Özellikle fazla kiloların bayanları daha fazla rahatsız ettiği biliniyor. Bu sebeple fazla kilolar bu en yeni yöntemler sayesinde tarihe karışabilir. Soğuk lipoliz yöntemlerini kullanan kişiler bu sağlıklı yöntem sayesinde bölgesel bir zayıflama sağlayarak vücut hatlarının belirgin olmasını sağlarlar. Belirgin vücut hatlarına sahip olan kişiler istedikleri giysiyi rahatça giyerek üzerlerinde daha şık durmasını sağlarlar. Böyle insanlar toplum içerisinde daha ön planda olarak özgüvenleri yüksek olurlar.

Soğuk Lipoliz Kimlere Yapılmaz?

Soğuk lipoliz son zamanların en iyi zayıflama tekniğidir. Bu işlemi daha iyi bir estetik görünüme sahip olmak isteyen kişiler kullanabilirler. Liposuction tekniğine göre bünyesinde risk barındırmayan soğuk lipoliz yöntemlerinden bazı kişiler yararlanamazlar. Bu kişiler, karaciğer ve böbrek yetmezliği bulunan hastalar, hamile ya da emziren anneler, kanser hastaları, AIDS tanısı konulmuş kişiler, şeker hastaları, vücudunda egzama ya da bazı cilt rahatsızlığı bulunan kişiler, enfeksiyon rahatsızlığı bulunanlar ve raynoud hastalarına soğuk lipoliz yöntemi kesinlikle uygulanmaz.

Soğuk Lipoliz Riskleri

Soğuk lipoliz yağ hücrelerini bozacak bir şekilde soğuğa maruz bırakılırlar. Uzman kişiler tarafından yapılan açıklamalara göre bu tekniğin herhangi bir riski bulunmaz. Son derece sağlıklı ve yüz güldürücü bir yöntem olduğundan dolayı rahatsızlığı bulunmayan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği bir yöntemdir. Bu yöntem sırasında kan dolaşımına, karaciğere ve idrar yollarına herhangi bir zarar verilmez.  Sadece soğuk lipoliz sonrasında vücudun bazı yerlerinde ödemler meydana gelebilir bu ödemler ise belli bir süre sonra ortadan kalkar. Ayrıca hastalarda görülen bazı halsizlik durumları da zamanla kaybolur. Verimli sonuçlar alınmaya başladıktan sonra insanlar kendilerini daha rahat hissedeceklerdir.

Soğuk Lipoliz Yorumları

Soğuk lipoliz yöntemini kullanan hastaların birçoğu bu işlemler ilgili son derece başarılı ve sağlıklı olduğuna dair güzel yorumlarda bulunmuşlardır. Çünkü insanlar zayıflamak uğruna çeşitli yöntemlere başvururlar. Bu yöntemlerden biri de etki göstermeyen diyetlerdir. Bu nedenle kişiler kolay atılmayan yağlardan kurtulmak için soğuk lipoliz yöntemine başvururlar. Bu yöntemin kullanıcıları büyük bir memnuniyet duyduklarını ve zayıflamayan herkesin kesinlikle bu tekniğe başvurmalarını dile getirirler.

Bir liposuction tekniği kadar zorlayıcı olmayan bu teknikten sonra insanlar hastanede yatış yapmadıkları gibi işlerine geri dönerler. Lipoliz tekniğini kullanmak isteyenlerin yapması gereken en önemli konu alanında başarılı bir sağlık merkezi ve burada hizmet sunan tecrübeli bir uzmanın bulunmasıdır. Bu hususa dikkat edildiği takdirde gayet olumlu sonuçlar alınır. Soğuk lipoliz Fiyatları 2020 hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BLOG