Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Medikal Estetik

Saç, Sakal, Kaş Ekimi

Saç, Sakal, Kaş Ekimi Özellikle erkek hastaların en çok tercih ettiği estetik uygulamadır. Estetik operasyonlar sağlık alanında uygulanan sanat olarak görülmelidir. Saç ekimi genel bir cerrahi bilgis..

Devamı
PRP

PRP nedir? PRP, 15 yıl önce çene cerrahlarının, zayıflamış diş etleri olan yaşlılarda yaptıkları implantların düşmesini önlemek amacıyla geliştirilmiştir. PRP, santrifüj edilmiş plazma diş etlerine u..

Devamı
Işık Dolgusu

Işık Dolgusu, dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup; alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu (karnınızın üzerine yatmak gi..

Devamı
Somon-DNA

Somon DNA aşısı nedir? Zamanla ve çevresel faktörlerin etkisiyle kaçınılmaz olarak cilt kalitesi bozulmaktadır. Kolajen ve elastin lifler parçalanır ve vücudun kendi hyaluronik asit miktarı ve işlevi..

Devamı
H-100 Gençlik Aşısı

H-100 Gençlik Aşısı Aşısı Nedir? H-100 Gençlik Aşısı, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’..

Devamı
Dolgu

Dolgu nedir? Dolgu, Yüzdeki kaş arası çizgiler, alın çizgileri, nazolabial oluk dediğimiz burun kenarından dudak köşelerine doğru aşağıya inen çizgilerin azaltılması; elmacıkların, yanakların ya da d..

Devamı
Endopeel

Endopeel nedir? Son yıllarda Avrupa ve Amerika’da kullanımı gittikçe artan yüz ve boyun bölgesi öncelikli olmak üzere vücudun çeşitli bölgelerinde de uygulanan sarkmaları azaltıcı tıbbi bir lifting y..

Devamı