Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cilt Bakımı

PTP Tüy Sarartma

PTP Tüy Sarartma (Photo Acustic Pulse) PTP Tüy Sarartma, Q Switched lazerin özel bir atım modudur. Çok yüksek bir lazer gücü nano saniye gibi kısa sürelerde cilde yüklenir. Amaç yüzü hem aydınlatmak ..

Devamı
M.A.D Kozmetik

M.A.D KOZMETİK M.A.D Skincare ürünleri; FDA onaylı Dermokozmetik bir Amerikan ürünüdür. Biogenesis üretim laboratuvarlarından paketlenme ve dağıtımına kadar her türlü sertifikaya sahiptir. Bu nedenle..

Devamı
Forlle’d Cilt Bakımı

FORLLE’D MEDİKAL CİLT BAKIMI 2002 yılı NOBEL ödülünü kazanmış biyouyumlu yüksek teknoloji kozmosötik! Forlle’d ‘e özel ‘Hyalogy’, Forlle’d cilt bakım ürünlerinin temel taşıdır. Deri hücrelerin..

Devamı
Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı nedir? Medikal cilt bakımı cildin problemine yönelik profesyonel ürünler seçilerek temizlenmesi ve desteklenmesi işlemidir. Birçok cilt probleminin başarılı bir şekilde çözümlenme..

Devamı
Hydra Facial

Hydra Facial nedir? Hydra Facial cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular a..

Devamı
OxyGeneo

OxyGeneo Nedir? OxyGeneo, dört aşamalı bir medikal cilt bakımıdır: -Radyofrekans ile cilt germe -Oksijen infüzyonu -Ultrason ile cilde vitamin-mineral infüzyonu -Neomasaj Oxygeneo, yen..

Devamı
Karbon Peeling

Karbon Peeling Q-Switched Nd:YAG Lazer sistemi ile gözeneklerin daraltılması, yağdan kaynaklı ciltteki parlaklığın giderilmesinde, aktif sivilcelerin kurutulmasında çok etkili nonablatif cilt yenilem..

Devamı