Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Blog

Corona’dan Öğrendiklerimiz

Coronadan neler öğrendik? Öncelikle kendimize çok iyi bakmamız gerektiğini öğrendik ki bu çok önemli. Corona bize bağışıklık sistemini desteklemek için çok iyi beslenmemiz gerektiğini, spor yapma..

Devamı
Sellülit Tedavisi

SELLÜLİT OLUŞUMU Halk arasında ‘Derinin Pörsümesi ve Portakal Kabuğu Görünümü’ olarak ifade edilen sellülit, genellikle vücudun genellikle lokalize olarak kalça, bacak, diz üstleri, kol içleri..

Devamı
Corona ile Savaşta Tavsiyeler

Korona virüsü nedir?   Corona virüs ailesinin son mutasyonu olan “2019-nCov” olarak adlandırılan virüs, geçen yılın Aralık ayının son günlerinde Çin’in Wuhan kentinde insanlarda da has..

Devamı
Corona virüsünden korunmanın yolları

[playlist type="video" ids="1156"] Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Corona Virüs ailesinden COVID-19, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en..

Devamı
Baldır İnceltme Tedavisi

Botulinum toksin, çok iri ve belirgin görünen baldır kaslarının inceltilmesi için kullanılmaktadır. Çoğu kadın için baldırı geniş ve kaslı bacak görünümü, erkeksi bir bacak algısı yaratmakta ve b..

Devamı
Çatlak Tedavisi

Stria ya da deri çatlakları; deride dermisin destek dokularının zayıflaması ile vücudun deri gerginliğine en fazla maruz kalan alanlarında ortaya çıkan çizgi tarzında deri skarlardır. Deri ..

Devamı
Cildin Anatomik Yapısı

Cilt; Cilt bedenin yüzeyini kaplayarak ilk bakışta göze çarpan organ olduğu için 'Bedenin Aynası' olarak kabul edilmektedir. Cilt yaşanılan organik ve psikolojik problemlerde yüzeyinde o..

Devamı
3D Baby Face

Akne izi, ben, siğil ve keratozlarda Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 Lazer, çil tedavisinde Nd YAG Q Swiched Lazer, leke ve melazma tedavisinde Thulium Lazer, damar tedavisinde Pro Yellow Lazer, c..

Devamı
Gençleştirici Dual Lazer

 DUAL LAZER (1540nm + 10600nm) İLE CİLT GENÇLEŞTİRME TEDAVİSİ  Dual Lazer nedir? Dual Lazer iki dalga boyuna sahiptir: 10600 nm Co2 1540 nm Er:Glass Lazerlerin her ikisinin de kro..

Devamı
Pelleve

  Pelleve nedir? Pelleve, altın ısı aynı zamanda radyofrekans yöntemidir. Gelişmiş bir monopolar radyofrekans sistemidir. Cildin elastin kolajen uyarımını yapabilir ve  yenileyebilir. Pe..

Devamı
Melazma Leke Tedavisi

Melazma Nedir ? Melazma, ciltte siyah veya kahverengi lekeler oluşmasıdır. Derideki melanosit hücrelerinin aşırı melanin üretiminden kaynaklanır. Melanositler; deride pigment oluşturan ve birikt..

Devamı
error: Content is protected !!