Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Ameliyatsız Yüz Germe

Vampire Facelift

Vampire Facelift Nedir? Vampire facelift, son döneminlerin en yenilikçi, en doğal ve en az müdahale içeren anti-aging yöntemidir. Tek seans olarak uygulanır. Etkisi kalıcıdır çünkü cildin mezanşimal ..

Devamı
Thermage

Thermage tedavisi nedir? ’Tek seansta anında yüz germe’ ‘Çene kontürü çıkarmada FDA onaylı tek uygulama’ Thermage tedavisi, güvenli, yan etkisiz, tek seanslık medikal bir uygulama olup yüz deri..

Devamı
Ulthera

‘Ultrasonik Yüz ve Boyun Germe’ Ulthera, ultrasound teknolojisinin görüntüleme özelliğini kullanarak cildin derinlerindeki tabakalarına ulaşarak ciltte 'germe' etkisi oluşturan FDA onaylı, 'ameliyata..

Devamı
BBL (Ameliyatsız Cilt Gençleştirme)

BBL Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Nedir? 'Sonsuz Gençlik' 'Porselen Cilt' 'Genetik Yenilenme', DNA şifreli bilgiler içerir. Her canlı böyle doğar. DNA’mız sağlam kaldığı sürece kendisinin sa..

Devamı
Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 Lazer

Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 Lazer nedir? Yüzünüzdeki sivilce izleri, lekeler, yaşlanma ile yanaklarda oluşan ince çizgiler ya da gözenekler, cilt üzerinde oluşan pürüzlü kabalaşmış görünüm, renksi..

Devamı
İple Yüz Germe

İple Yüz Germe nedir? PDO Yüz Askısı, Ultra V lift, Teread Lift, Kontür Lift, Siluet Lift Yüzümüz, boynumuz, dekoltemiz yılların geçmesi ile sarkma, kırışıklık, gevşeklik gibi problemlerle karşı k..

Devamı
Hibrit

İğneli Radyofrekans İğneli Radyofrekans, altın uçlu mikro iğnelerle cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturan bir tedavi yöntemidir.Son derece güvenlidir. Sadece iğne ucundan gönderilen ve ci..

Devamı
Pelleve (Altın Ütü)

Pelleve, Pellefirm nedir? ‘Altın Ütü’ Pelleve Altın Ütü, altın ısı aynı zamanda radyofrekans yöntemi ile cildi sıkılaştırarak germe ve gözenekleri daraltma etkisi yanı sıra kırışıklık ve elastikiyet..

Devamı