Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Akne ve Akne İzi Tedavisi

Hydra Facial

Hydra Facial nedir? Hydra Facial cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular a..

Devamı
Agnes Akne Tedavisi

Akne ( Sivilce ) nedir? Akne ( Sivilce ) yağ bezlerini tutan, genetik kökenli bir hastalıktır. En sık ergenlikte başlamakla beraber, 40 ‘lı 50 ‘li yaşlara kadar devam edebilir. Akne ( Sivilce ) ol..

Devamı
Karbon Peeling

Karbon Peeling Q-Switched Nd:YAG Lazer sistemi ile gözeneklerin daraltılması, yağdan kaynaklı ciltteki parlaklığın giderilmesinde, aktif sivilcelerin kurutulmasında çok etkili nonablatif cilt yenilem..

Devamı
Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 Lazer

Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 Lazer nedir? Yüzünüzdeki sivilce izleri, lekeler, yaşlanma ile yanaklarda oluşan ince çizgiler ya da gözenekler, cilt üzerinde oluşan pürüzlü kabalaşmış görünüm, renksi..

Devamı
Hibrit

İğneli Radyofrekans İğneli Radyofrekans, altın uçlu mikro iğnelerle cilt üstünde fraksiyonel mikro delikler oluşturan bir tedavi yöntemidir.Son derece güvenlidir. Sadece iğne ucundan gönderilen ve ci..

Devamı