Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Aqua Roller

3 kalıcı etki aynı anda !

  • LIFTING
  • PARLAKLIK
  • HÜCRE YENİLENMESİ

Aqua Roller, içerisinde kişinin kendi kanından elde edilen asellüler matrix , saf hyaluronik asit ve dolgu kokteylinden oluşan yeni nesil cilt gençleştirme işlemidir. Etkisi anında görülmekle beraber 3 hafta içerisinde artarak devam eder.

  • Kişinin kendi kanından edilen asellüler matrix ,cildin ölü hücrelerini yeniden canlandırır ve yeni genç elastin-kolajen liflerinin oluşumunu sağlar.
  • Dolgu , 0-25,0-60 mm derinliğe inerek mimikleri dondurmadan yüzeyel lifting ve germe etkisi sağlarken aynı zamanda gözenekleri sıkılaştırır.
  • Saf hyarulonik asit ise cildin nem dengesini maksimuma çıkararak cildin ışıl ışıl parlamasını sağlar.

Aqua Roller cildin yapısına göre yılda 1 veya 2 seans uygulanır. Günlük hayatı etkilemez. Lekeli ciltler için Aqua Roller kokteyline leke açıcı serumlar eklenerek tedavi amacıyla da kullanılır.

Aqua Roller, 24 ayar mikro altın iğneli döner başlığı ile cilt yüzeyinde hafif tahribat oluşturarak cildin askerleri olan elastin-kolajenleri harekete geçirir ve gençleşme sürecini başlatır. Aynı anda cilt üzerine açtığı deliklerden içerisindeki serum kokteylinin tüm cilde emilimini sağlayarak 1 yıl boyunca yeterli olacak bakımı yapar.

Aqua Roller, içerisindeki Dolgu, Hyaluronik asit ve  Aselüller Matrix sinerjik bir etki oluşturur. Dolgu, hyaluronik asit emilimini ve doğal olarak etkisini de arttırır. Altın iğneler kendi başlarına bile mezoterapi etkisine sahiptir. Altının en büyük özelliği, vücut ile uyumlu olmasıdır. Hiç bir alerji riski yoktur. Altın iğnelerin elastin-kolajen üretimine ek olarak Asellüler Matrix’ deki growth hormon ve kök hücreler de eklenince sinerjik etki katlanarak artar.Kişinin kendi kanından elde edilen Aselüller Matrix’deki kök hücreler 24 saat içerisinde maksimum etkiye ulaşır. Growth faktörler ise cilt hücreleri arasında yer edinerek genç hücreleri klonlar. Cilt katmanlarını uyararak cildi canlandırır. Trombosit büyüme faktörleri yüksek konsantrasyonda olduğu için anında yeni bir mezankimal tabaka oluşturmaya başlar ve bu süreç 21 gün artarak devam eder. 21 gün sonrasında cilt yeni, genç ve parlak görünümüne kavuşmuş olur.

Aqua Roller, yaz aylarında güvenle uygulanır. Yazın cildin yapısını ve hücreleri korur. İçerisindeki Hyaluronik asit kokteyli yoğun şekilde nem tuttuğu için cildin kurumasını ve kırışmasını engeller. Dolgu ise ince kırışıklıkları açar ve cilde porselen görünümü kazandırır. Gerginleşmiş ve neme doymuş cilt ışıl ışıl parlar. Aqua Roller içerisine konan leke ve lifting serumları, güneşin ve çevresel faktörlerin olumsuz etkileriyle savaşarak lekelenmeyi önler. Kişinin kendi kanında elde edilen Asellüler Matrix içerisindeki kök hücreler, trombosit büyüme faktörleri ile cilt alt katmanlardan itibaren yeniden yapılanmaya başlar. Böylelikle daha sıkı, daha gergin, daha genç ve elastin- kolajen düzeyi yüksek, nemli ve parlak bir cilt oluşur.

Aqua Roller anestezi krem dahi gerektirmeden yaklaşık 15 ila 30 dakikada uygulanır.

 

Aqua Roller ;

Tek seanstır.

Etkisi anında görülür.

Elastin- kolajen uyarımı ile cildi yapılandırma etkisi anında başlar.

Cildi germe, nemlendirme ve parlatma etkisi hemen görülür.

Gündelik hayatı aksatmaz.

Hiçbir yan etkisi yoktur.

Yaz/Kış güvenle uygulanabilir.

Cildin yapısına göre 6 ay -1 yıl aralıklarla uygulanabilir.