Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
blank blank

Ameliyatsız Yüz Germe

ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe, Bayanlar arasında popülerliği artan cerrahi müdahalelere alternatif bir şekilde ortaya çıkan yüz germe işlemidir. Günümüzde insanlar şartlarında elverişli olmasıyla beraber dış görünümlerine büyük bir önem gösterirler. Bu nedenle zamanla yüzde ve boyun bölgesinde görülen sarkma ve kırışıklıklar nedeniyle insanlar uzmanlara başvururlar.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber bu konuda kendilerini son derece iyi yetiştiren uzman kişiler, insanlara sunduğu alternatifler ile insanların istedikleri bir görünüm elde etmelerine yardımcı olurlar. Bu ameliyat gerektirmeyen yöntem için özel PDO denilen ipler tercih edilir.

Bu ameliyatsız teknik için geliştirilen çeşitli uygulamalar bulunur. Bunlardan biri ultra matrix denilen yüz germe işlemidir.  Bu teknik sayesinde kolojen üretimi yapan yapılar harekete geçirilir ve cilt yeniden onarılır. Ameliyatsız yüz germe işlemi de bu alternatiflerden birisidir.

Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız germe işlemleri için özel olarak hazırlanan ipler kullanılır. bu ipler daha çok kırçıl ya da düz denilen ameliyat ipleridir. Yüz germe işlemi sayesinde yüzün sarkan kısımları daha gergin ve toparlanmış bir yapıya kavuşur. Ameliyatsız yüz germe işlemleri kısa süre içerisinde yapılabiliyor.

30 dakika gibi bir vakit çoğu zaman yeterli olabiliyor. Aynı zamanda bu uygulamayı tercih eden kişiler aynı gün içerisinde normal hayatlarında olduğu gibi işlerini yapabilirler. Ameliyatsız germe işlemleri sırasında özel olarak hazırlanan ipler cildin alt kısmına yerleştirilerek burada kolojen üretimi yapılması sağlanır.

Cildin toparlanması açısından kolojen son derece önemli bir paya sahiptir. Bu germe işlemleri yüz kısımlarında yapılabileceği gibi bayanların en çok rahatsızlık duyduğu gıdı bölgesinde de tercih edilebilir. Bu işlemlerin ardından kişiler sarkmalarından ve kırışıklarından kurtularak daha düzgün bir cilde sahip olurlar.

Kilit Askı Yüz Germe

Ameliyatsız germe, işlemi farklı tekniklerden meydana geliyor. Bu teknikler içerisinde en çok tercih edileni ve daha kalıcı bir sonuç sağlayan yüz germe işlemi kilit askı yöntemidir. Bu germe işleminde özel olarak hazırlanan esnek ve kopmayan özellik gösteren ipler kullanılır. Yeni bir teknik olmasına karşılık büyük bir ilgi görüyor.

Bu ilginin en önemli sebebi ise başarılı sonuçlar yaratmasıdır. Bu işlem sırasında iğne ya da kesi aleti kullanımına gerek yoktur.  Etrafı kırçıllı olan ipler yüz içerisine yerleştirilir. Bu ipler özel olarak tasarlandıkları için yerleştikleri alanlarda tutunma oranları yüksektir ve bu ipler sayesinde cilt geçen bir görünüm kazanmanın yanında elastiki yapısına yeniden kavuşur.

Ultra Matrix ile Ameliyatsız Germe

Yüz germe uygulamalarından biri olan ultra matrix tekniği ile cildin doğal ve düzgün bir görünüme sahip olması sağlanır. Yüz estetiği denilen iplerin derinin alt tabakasına yerleştirilme işlemidir. Bu ipler derinin altında matrix ağı denilen bir yapı oluştururlar.

İpler uzman kişiler tarafından titiz ve özenli bir şekilde yerleştirilmeye çalışılır. Yerleştirilmeye çalışılan ipler cildin toparlanması anacıyla kullanılır. Lokal anestezi tekniği kullanılarak yapılan bu uygulama yaklaşık 30 ya da 40 dakika içerisinde tamamlanabiliyor.

Yüz Germe İşleminin Kalıcılığı Ne Kadardır?

Ameliyatsız germe son zamanlarda kadınlar ve erkekler tarafından başarılı bir şekilde kullanılıyor. İsminden de anlaşılacağı üzere ameliyatsız olması bu işlemi cazip hale getiriyor. Bu işlemler ve yöntemler sayesinde insanlar rahatsızlık duydukları sarkma ve kırışıklıklarından sağlıklı bir şekilde kurtulabilirler.

Ameliyatsız germe işlemlerinin kalıcılığı kişiden kişiye değişen bir durumdur. Çünkü her bireyin kendine özgü bir vücut yapısı bulunur. Genel olarak bu işlemin ardından kalıcılık 2 ya da 5 yıl sürebilir. Bu konuda bu işlemi yapan kişilerin de bazı hususları dikkatli bir şekilde uygulaması gerekir.

Ameliyatsız Germe Uygulamasının Zararları

Yüz germe işlemlerinden faydalanan kişilerin sayısı her geçen gün büyük bir artış gösteriyor. Bu uygulamalarının kişilerin sağlığı açısından her hangi bir zararı yoktur. Önemli olan iyi bir uzman doktordan yardım almaktır. Uzan kişiler bu konuda işin ehilleri oldukları için insanların genç görünmelerine yardımcı olurlar.

Lokal anestezi altında yapılan yüz germe işlemleri sırasında kişilerin bilinçleri açık olduğu gibi yapılan seanslardan sonra normal hayatlarına kolayca dönmeleri sağlanır. Herhangi bir komplikasyon durumu ile karşılaşma durumu söz konusu değildir.

Mesela ameliyat sırasında görülen narkoz ya da bir kesi işlemi vücuda uygulanmaz. Bu nedenle insanlar bu hizmeti sağlıklı bir şekilde emin ellerden alabilirler. Uygulama sonrasında herhangi bir ağrı hissedildiğinde ağrı kesici kullanılabilir. Ameliyatsız germe işlemi sayesinde insanlar özgüveni yüksek bir şekilde gülümserler.

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları 2021

Ameliyatsız yüz germe işlemi için birbirinden farklı çeşitli teknikler kullanılıyor. Bunun sebebi ise gelişen teknoloji ve yeni çıkan cihazlar yardımı ile cerrahi müdahalelere artık gerek kalmıyor. Uzman kişiler gelen hastaların yaşlarını, genel sağlık yapılarını ve cilt özelliklerini göz önünde bulundurarak bu yapıya uygun bir yüz germe tekniği kullanırlar.

Bu nedenle yapılacak seans sayısı ve gösterilen performans her hastanın yapısına has bir özellik gösterir. Ameliyatsız yüz germe fiyatları hakkında net bir rakam belirtmek doğru olmaz. Çünkü kişilerin özellikleri birbirlerinden farklı olduğu için kullanılacak yöntemlerde farklılık gösterir. Bunun sonucu her hasta için ortaya farklı bir fiyat çıkıyor. Ameliyatsız yüz germe fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

BLOG

error: Content is protected !!