Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
blank blank

3D Lazer Lipoliz

3d lazer lipoliz

3D lazer lipoliz, kadınlarda şekilli bir vücut için uygulanır. Vücut şeklinizi bozan bölgesel yağlarınızdan tek seansta kurtulup kıvrımlı vücut hatlarına kavuşmak için 3D Lazer Lipoliz ile tanışmalısınız. Dr. Nüket Eroğlu, 3D Lazer Lipoliz’in istenilen bölgede yağ hücrelerini yok ettiği için sonucun kalıcı olduğunu vurguladı.

Kadınların özellikle ergenlik, hamilelik ve menapoz dönemlerinde hormonlara bağlı olarak vücutlarında olumsuz değişikliklerin meydana gelebileceğini söyleyen Dr. Nüket Eroğlu, yaz gelmeden, plaj sezonu açılmadan önce 3D Lazer Lipoliz yaptırıp deniz, kum ve güneşin keyfini çıkartabilirsiniz; komplekslerinizden kurtulup, kendinizi çok daha özgür ve mutlu hissedebilirsiniz!’ diye belirtti.

Dr. Nüket Eroğlu, 3D Lazer Lipoliz’e erkeklerinde çok ilgi gösterdiğini söyledi. Erkeklerin ‘simit’ diye nitelendirilen özellikle bel, göbek ve sırt yağlanmasını spor ve diyetle çözüp vücutlarına yeni bir şekil vermelerinin mümkün olamayacağını ifade etti.

Dr. Nüket Eroğlu, vücut geliştirip kaslarını göstermek isteyen gençlere de hormon takviyeleri almak yerine bel, göbek, sırt, meme (jinekomasti) bölgelerindeki istenmeyen yağ hücrelerini 3D Lazer Lipoliz ile yok edip kas çalışırlarsa çok daha doğal ve kaslı bir görünüme kavuşabileceklerini söyledi.

Dr. Nüket Eroğlu, 2019 yazı için ‘’J-Plasma’’ müjdesini verdi. Dr. Nüket Eroğlu, düşük radyofrekans enerjisinin soğuk helium gazı ile birlikte kullanıldığı J- Plasma teknolojisinin tek benzersiz olduğunu belirtti.

Dr. Nüket Eroğlu, J- Plasma teknolojisinin cilt altına 80-85 dereceye çıkarırken cilt yüzeyine hiçbir zarar vermeden selüliti oluşturan fibröz septaları keserek ve kısaltarak portakal kabuğu görüntüsünü anında  düzelttiği ve dokuda ütülenme etkisi yarattığını söyledi.

Dr. Nüket Eroğlu, kadınların bölgesel yağlanmaları ile birlikte gevşeme ve selülitlenme sorununa J- Plasma teknolojisinin hızlı ve etkili bir çözüm olacağını vurguladı. Vücut şekillendirme operasyonlarını ve özellikle 3D Lazer Lipoliz yöntemini en sık uygulayan estetik cerrahların başında gelen  Opr. Dr. Arif Eroğlu, J-Plasma teknolojisinin vücut şekillendirirken deri kalitesini arttırmada bir çığır açtığını söyledi.

Opr. Dr. Arif Eroğlu, başka hiçbir teknolojide cilt yüzeyine zarar vermeden, son derece güvenli olarak cilt altını 80-85 dereceye çıkarmanın mümkün olmadığını belirtti. Opr. Dr. Arif Eroğlu, J- Plasma’yı 3D Lazer Lipoliz operasyonlarında cilt kalitesini arttırmak, daha sıkı pürüzsüz bir doku oluşturmak için kullandığını belirtti. Opr. Dr. Arif Eroğlu, J-Plasma uygulamaları sonrası daha hızlı ve etkili sonuç aldığını, hasta memnuniyetinin son derece yüksek olduğunu ifade etti.

3D Lazer Lipoliz Fiyatları 2021

3D lazer lipoliz fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

BLOG

error: Content is protected !!