kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

Thermage - Dr. Nüket Eroğlu / Hizmetlerimiz

Thermage tedavisi nedir?

’Tek seansta anında yüz germe'

Thermage tedavisi, güvenli, yan etkisiz, tek seanslık kozmetik bir uygulama olup yüz derisinin sıkılaşmasını, şekillenmesini ve yenilenmesini sağlayarak daha genç bir görünüm yaratmaktadır. Mevcut kolajenleri sıkıştırarak yeni kolajen yapımını sağlayan kapasitif radyofrekans teknolojisini kendine özgü bir formda kullanan soğuk başlık ThermaCool sistemi ile uygulanmaktadır.
İlk sonuçlar hemen görülebileceği gibi yüzdeki fibroblast aktivitesi altı ay süresince devam etmektedir. Thermage uygulaması çabuk ve kolay bir işlemdir ve günlük aktiviteyi etkilemez. Lazerlerle yüz gençleştirme işlemlerinin tersine, esmerlerde de güvenle uygulanabilmektedir.

Thermage tedavisi nasıl bir etki sağlar?

Uygulama, deri yüzeyi, soğutucu bir sprey ile korunurken, deri ve altındaki dokuda bulunan dip kolajen liflere ısı verilerek yapılmaktadır. Tedavi ThermaCool cihazı ile gerçekleştirilir. Elle kullanılan bir cihaza takılan ThermaTip™ hafifçe deriye temas ederek zararsız CRF enerjisini derinin altına gönderir. Bu ısıtma işlemi derinin altındaki yapıların ani olarak sıkılaşmasını sağlamakta; zamanla, yeni ve düzgün kolajenler meydana getirerek deriyi sıkılaştırıp yüz şeklini yenilemektedir.

Thermage uygulaması ne kadar sürer?

Thermage uygulaması, uzman doktor tarafından yapılan, tamamıyla zararsız ve güvenli bir tedavidir. İşlem süresi, uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak 30 dakika çivarında değişmektedir.

Sonuçlar ne zaman görülür?

İlk sonuçlar hemen görülebilir ve zamanla gelişecektir. Ölçülebilir sıkılaşma ve şekillenme gelişmesi tek bir seans sonrasındaki iki ile altı ay arasında giderek artan bir şekilde görülmektedir.

Thermage tedavisi yüzün nerelerine uygulanır?

-Periorbital bölge: alın ve göz çevresi bölgesi
-Orta/Alt yüz: yanaklar, ağız çevresi, çene ve çene altı dahil
-Alt yüz/çene altı: ağız çevresi, çene ve çene altı dahil
-Tüm yüz: alın bölgesi ve orta/alt yüz bölgesi dahil

Thermage uygulamasının etkisi ne kadar sürer?

Thermage uygulaması derhal etkisini gösterip var olan kolajeni sıkılaştırıp, yeni kolajen yapımını başlatır, kolajen yapımı 6 ay boyunca surer. Etki kalıcıdır.

Thermage ile diğer Radyofrekans cihazları arasındaki fark nedir?

Diğer radyofrekans cihazlarına kıyasla Thermage’ın üretebildiği enerji ve güç çok daha yüksektir. Bu nedenle, Thermage tek seanslık uygulama ile etkinlik sağlar.