kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

MANTIS Selülit Masajı - Dr. Nüket Eroğlu / Hizmetler
Mantis Selülit Masajı tedavisinde en etkin yöntem masajdır. Mantis Selülit Masajı lenfatik drenaj ile manyetik rezonansın birleştiği çok etkin endomasaj teknolojisidir. Endomasaj bir el masajının aynısının daha kontrollü ve profesyonel şekilde yapılmasıdır. Masajdaki en önemli basamaklar olan sıvazlama, yoğurma ve friksiyon aynı sırayla uygulanır. Mantis Selülit Masajı vücudun hedeflenen bölgesinde yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayan ve aynı anda kan damarlarını, deriyi, sinirleri destekleyen bir uygulamadır. Kendi içinde birçok bölüm ve programı bulunur. Bölgedeki problemin derecesine göre seans ve uygulama protokolü belirlenir.
Yaşlanma, çevresel faktörler, stres ile normalde 70 mv’luk hücre enerjisi 30 mv’lara kadar düşer. Buna bağlı olarak hücre yapısı bozulur, metabolizması yavaşlar, hücrede toksinler birikir.
Mantis Selülit Masajı, vücuda el masajı konforunda rahatlama sağlarken vakum özelliği ile cilt ısısını yükseltip selülit tedavisindeki etkiyi maksimuma çıkarır. İki yönlü dönebilen, motorlu iki rulonun eş zamanlı hareketi ile lipomasaj yapar ve selülitli bölgedeki yağı parçalamaya odaklanır. İncelme, sıkılaşma, cildi güçlendirme ve ütüleme etkisi tedavinin ilk aşamalarından itibaren gözle görünür ve zamanla kalıcı bir hal alır. Mantis’in bağ dokusu masajı yaparak vücuttaki elastin ve kolajen liflerinin aktivitesini arttırıp dokuları yenilediği, cildi eski elastikiyetine kavuşturduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
Mantis Selülit Masajı vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşımı arttırır, dokuda biriken ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur, mikrodolaşımı ve lenfatik akımı yeniden harekete geçirir, lenfatik kanalların yeniden açılmasını sağlar. Böylece metabolik alışveriş canlanır, oksijenasyon artar ve hücresel enerji üretimi hızlanır. Adipositleri uyarır ve yağ yakımını sağlar. Cilt tonu ve esnekliğini yeniden kazandırır. Metabolizmayı canlandırdığı için lekelerde, izlerde ve morluklarda hızlı düzelme sağlar.
Mantis Selülit Masajı vücut elektriğini düzenleyerek hücreleri yeniden şarj eder. FDA onaylı MR991 benzersiz manyetik rezonans teknolojisi Mantis’e özel patentli bir sistemdir.
DES teknolojisi, MRM (Motorlu, rulolu mekanik işleme) ve CMPS (stokastik rezonanslı pulslu manyetik alan) patentli teknolojilerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur.

Hangi amaçlarla kullanılır?

1. Lenfatik Drenaj
Selülit
Sıkılaştırma
Toparlama
İncelme
Toksinlerin atılması
Oksijenasyon
Doğum sonrası ödem atılması
Operasyon sonrası ödem atılımı
Dolaşım bozukluğundan kaynaklı ödem atılımı
Uzun süre ayakta kalma, fiziksel aktivitede eksiklik
Yanlış beslenme, menstruasyon kaynaklı ödem atılımı
Dokuya taşınan oksijen ve besin miktarının artması ile doku metabolizmasının hızlanması ve dokunun canlanması
2. Ütüleme
Fibroblast artışı, cilt altı adipoz dokuda yağ yakımı
İnce kırışıklar, sarkma ve portakal kabuğu görünümünü düzeltme
Elastin, kolajen, hyaluronik asit miktarını arttırma
Bağ dokusunu kuvvetlendirerek dokuyu güçlendirme
Cilt yenileme
3. Anti Aging
Stresi ve yorgunluğu azaltma
Uyku bozukluğunu düzene sokma
Duygu durumunu düzeltme
Fiziksel ve zihinsel aktiviteyi arttırma
Kas ve eklem ağrılarını yok etme
Huzursuz bacak sendromunu durdurma
Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirme
Kronik hastalıkların uzun süreli tedavisi
Sigara ve alkol alışkanlığı olanlar için detoks

MANTIS Yüz Tedavisi

Yüzde rulolar kullanılmaz. CMPS ve vurmalı mikrovakumlu bir sistem bileşimi kullanılır. Dokulara yeniden oksijen verilmesi ve fibroblastların uyarımı eşi görülmemiş sonuçlar üretir. Bu uygulama yüze doğal esneklik, ışıltı ve sağlamlığı geri kazandırırken kırışıklıkları derinlemesine düzeltir. İlk uygulamadan itibaren sonuçlar çok belirgindir.