kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

M.A.D- Dr. Nüket Eroğlu / Hizmetlerimiz

M.A.D

Tüketici olarak, yüzünüz tam anlamıyla cilt tipinize odaklanan ve yüksek etkili özel formüllerle geliştirilmiş, cildinizi iyi gösterip ayrıca kendinizi iyi hissettirecek bir ürünü hak ediyor. M.A.D cilt bakım ürünleri cildin problemi ne olursa olsun en gelişmiş cilt bakım tedavilerini günümüzde mevcut kılmak amacıyla geliştirilmiştir. Her beş cilt tipi de, yaslanma etkilerine, yoğun pigmentasyonlara, kızarıklık ve hassasiyete, ayrıca akne veya çevresel korumalara karsı mücadele eden yüksek etkili gelişmiş birbirinden farklı ve özgün ürünlere sahiptir. Tüketici olarak, yüzünüz tam anlamıyla cilt tipinize odaklanan ve yüksek etkili özel formüllerle geliştirilmiş, cildinizi iyi gösterip ayrıca kendinizi iyi hissettirecek bir ürünü hak ediyor.
M.A.D cilt bakım ürünleri cildin problemi ne olursa olsun en gelişmiş cilt bakım tedavilerini günümüzde mevcut kılmak amacıyla geliştirilmiştir. Her beş cilt tipi de, yaşlanma etkilerine, yoğun pigmentasyonlara, kızarıklık ve hassasiyete, ayrıca akne veya çevresel korumalara karşı mücadele eden yüksek etkili gelişmiş birbirinden farklı ve özgün ürünlere sahiptir.
“Yüzümün birden çok sorunu var, ne yapmalıyım?” dediğinizin farkındayız. Profesyonel cilt bakım rehberinizin sizi M.A.D Cilt Bakım ürünlerine yönlendirmesine izin verin. Bütün M.A.D ürünleri her bir probleme uyum göstermeleri için tasarlanmıştır. Cildinizin yaşlanma karşıtı problemlerine ek olarak kızarıklık ve yüksek pigmentasyon probleminizin olması hiç önemli değil. M.A.D, her cilt problemine uygun cilt bakım ürünlerine sahiptir.

YENİ! GÜNEŞ KORUYUCU

M.A.D’nin yeni koruma ürünleri, UVA/UVB ışınlarına ve daha fazlasına karşı yüksek koruma sağlıyor. Çevresel etkenler cilde eskiden olduğundan daha fazla zarar vermekte ve hava kirliliği, stres, zayıf beslenme ve güneş ışınları cildin erken yaşlanmasına sebep olmaktadır. Cildinize ihtiyacı olan zamanı, rahatlatıcı, koruyucu ve aynı zamanda onarıcı özelliğe sahip Güneş Koruma ürünleriyle verebilirsiniz.
ENVIRONMENTAL, yirmili yaşların ortasından kırklı yaşlara kadar kullanılabilir. Cildin genç görünümünü daha uzun süre korumasına yardımcı olur. Cildiniz sürekli stres kirlilik ve diğer dış etkiler nedeniyle zayıflar, yorulur ve yaşlanma belirtileri gösterir. Environmental cilt bakım ürünleri içerdiği aktif içeriklerle cilt hücrelerini olumsuz dış etkilerden koruyarak koruma sağlar ve hücreleri yenileyerek kuvvetli anti-oksidanlar ile sağlıklı görünüme sahip bir cilde kavuşturur.
Unirepair T-43 Amino asitlerden oluşan biyoaktif bir formüle sahiptir.
Titanyum Dioksit/Çinko Oksit İçerdiği mineral filtreleyici oklusif partiküller ile cildi zararlı UVA/UVB ışınlarından ve güneş yanıklarından korur.
Lavandox Kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çalışmalar 24 saat içinde kırışıklıkların %11 oranında azaldığını göstermiştir.
Bisabolol Cildi günlük stresin yarattığı etkilerden korur ve iyileştirir. İçerdiği doğal aktif özlerle cilt iyileşmesini hızlandırır. Bisabolol ayrıca tahriş etmeyen, yanma önleyici ve anti-mikrobiyal özelliklere sahiptir.
Helioguard 365 Kırmızı alglerin UVA ışını kırıcı ve yaşlanmanın görülebilir etkilerini azaltmaya yardımcı amino asitlerinden yola çıkarak geliştirilmiştir.
Shield Bact Peptid Günlük biyopolütanlara karşı karşı güçlü bir koruma sağlar ve doğal olarak bakterilere karşı savaşma özelliğine sahiptir.
Oxygeskin Cildin nefes almasını sağlar, cildi yumuşatarak parlak bir görünüme kavuşturur.
Prodew 400 Cildi kurumaktan koruyarak cildin nemliliğini ve elastikiyetini düzenlemeyi amaçlar.
SYN-COLL Yenilikçi kırışıklık giderici bir kompleks.
Phellodendron Extract Bu öz, cildi doğal dengesinde nemlendirilmesini ve yeniden yapılandırılmasını sağlar.
TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını içerir.

AYDINLATICI

Pürüzlü cilt tonu, düzensiz lekeler ve donuk bir cilt tipi herkesin zamanla başına gelebilecek bir durumdur. M.A.D aydınlatıcı cilt bakımı ürünleri sahip olduğu güçlü bütünsel içerikleriyle cilde sağlıklı bir ışıltı vererek parlaklığı ve cilt tonunu düzenler.
Lumiskin Cildi daha parlak ve genel görünümünü aydınlatması ve cildin rengini olduğundan daha canlı göstermek için güçlü yeni antioksidanlarla geliştirilmiştir.
TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını içerir.
BVOS-C/Stay-C 50/Magnesium Ascorbyl Phosphate Sahip olduğu C vitamini bileşeniyle cildi aydınlatmaya yardımcı olur. İçerdiği anti-oksidan özelliklerle güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayarak kırışıklık ve çizgileri azaltmada yardımcı olur.
B-White İçerdiği beyazlatıcı peptitler güvenli, yenilikçi ve kalıcı bir aydınlatıcı etkinin ana maddesidir.
Licorice Extract Problemli, kızarık ve hassas ciltler için güçlü antioksidanlarla geliştirilmiş doğal bir iyileştiricidir.
Nano LDP’s Lightening Kolajen sentezleri canlardırarak ve fototoksite karşı savaşarak, cildin daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar.
Emblica Fruit/Mulberry/Bearberry Extract Cilde ışıltı kazandırır ve ciltteki renk düzensizliklerini azaltır. Ciltteki karartı, leke ve hassasiyetin giderilmesine, doğal bir ışıltı kazanmasına yardımcı olur.

AKNE

M.A.D Akne ürünleri kanıtlanmış bitkisel içerikleriyle ciltteki akne seviyesini en aza indirgeyerek cildin yağ oranını dengeler.

NARİN

Hassas ciltler rahatlatan, besleyen ve hafifleten bir bakıma ihtiyaç duyar. İçerdiği bitkisel özleriyle rahatlatan ve yatıştıran M.A.D Narin cilt bakım ürünleri, ağır kimyasallar ve paraben içermez.

YAŞLANMA KARŞITI

Olgun ciltler yenileyen ve nemlendiren, ayrıca kırışıklık görünümünü azaltan aktif içeriklere sahip bir ürüne ihtiyaç duyar. M.A.D cilt bakım ürünleri içerdiği glikozit asit ve gelişmiş peptitlerin yanı sıra bitki özlü yapısıyla da en iyi sonuçları elde etmenizi sağlıyor. Yaşlanma karşıtı ürünlerimiz, cildinizin genç görünümünü korunaya yardımcı olur.
Unirepair T-43 DNA yapılandırıcı amino asitlerin bioaktif bileşiminden oluşur.
Alp Rose Steam Cell Extract Doğanın sunduğu bu “süper bitki”, cilt hücrelerini yeniler ve zararlı güneş ışınlarına karşı rahatlatıcı etkisiyle koruyarak cilt tonunu eşitler ve sıkılık kazandırır.
PhytoCellTec Malus Domectica Hücrelerin çoğalmasını sağlayarak kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur.
Lavandox Kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Çalışmalar 24 saat içerisinde kırışıklıkların %11 oranında azaldığını göstermiştir.
Symglucan UV ışınlarına karşı koruma sağlayarak gözle görülür yaşlanma etkilerinin azalmasında etkilidir.
Symcalmin Yulaftan elde edilen bu bileşen, güneş yanığı ve tahriş olmuş ciltlerde kızarıklık ve rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı olur.
Matrixyl 3000 Kırışıklık karşıtı etkisi kanıtlanmıştır.
Haloxyl Göz halkalarının görünümünde azalma sağlayarak göz çevresini sıkılaştırmaya ve renginin eşitlenmesine yardımcı olur.
Eyeliss İçerdiği 3 farklı aktif molekül bileşimiyle göz altı şişliklerinin azalmasını sağlar.
Argireline Kırışıklıkların seviyesini azaltır.
Prodew 400 Cildin kurumasını önler ve elastikiyetini geri kazandırarak nemlendirir.
TriniTea Complex Cildi zengin anti-oksidanlarla besleyen beyaz, kırmızı ve yeşil çayların karışımını i çerir.
Apple Fruit Stem Cell Extract Güçlü yaşlanma karşıtı etkilere sahiptir. Kırışıklık görünümünü azaltmaya ve cilt hücrelerinin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.
Grape Fruit Stem Cell Extract İçerdiği yüksek anti-oksidanlarla yaşlanma belirtilerini azaltarak daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar.
PhytoCell Tec Alp Rose Cilde daha yumuşak, sıkı ve ışıltılı bir görünüm kazandırırken aynı zamanda cilt elastikiyetinin artmasını sağlar.