kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

Herbal Vital - Dr. Nüket Eroğlu / Hizmetlerimiz...

Herbal Vital

Dr. med. Christine Schrammek'in bitkisel bakımıdır. Biyolojik yani bitkisel peeling olan Green Peel ailesindendir. ‘Biyolojik’ demek, Herbal Vital'in tamamen bitkisel özlü bir karışım olmasını ifade eder.
Herbal Vital, klinik olarak geliştirilmiş, dünya çapında denenmiş, bitkisel bazlı bir cilt yenileme metodu olan, hiçbir kimyasal madde ve sentetik aşındırıcı içermeyen, uygulanan alanda kan dolaşımını hızlandırıp ve üst deride mikro granüllerin etkisiyle mikro düzeyde gözle görülmeden soyucu bir etki yapan özel bir bitkisel bakımdır.
Bu etkiyi yaratan karışım, 22 çeşit bitkinin kurutulup ince pudra şekline getirilmiş yaprakları, filizleri, çiçekleri ve köklerinden oluşur. Bu bitkiler, atkuyruğu, altıncık, papatya, sinir otu, hercai, menekşe, sarı sabır, ıhlamur, meyan kökü, ökse otu ve yosun olarak sıralanabilir. Ayrıca yüksek etkili doğal maddeler (buğday tohumu özü ve yağı, ipek proteinleri, maya), vitaminler (A, E, C, BI, B6, F), elementler (silisyum, v.b.) ve çeşitli mineraller de (kalsiyum ve magnezyum) içermektedir.
Göze kaçtığı takdirde bile yanmaya sebep olmaz. Bu karışım, özel bir masajla uygulanır. Herbal Vital sonrası cilt altında kan dolaşımı düzenlenir, beslenme bu yolla artar, aynı zamanda toksinler ve diğer birikimler ciltten uzaklaşır, cilde daha çok oksijen ulaşır. Üst derideki keratin tabaka çözülür, ölü hücreler uzaklaşır. 22 çeşit bitkinin komedonlara ve aktif sivilcelere etkisi ile cilt yağ salgısı azalır, sivilceler kaybolur.
Bazal tabakada yeni hücre oluşumu uyarılır. Cilt yapısında, renginde ve kalitesinde iyileşme sağlanır. Akneli ve pürüzlü ciltlerde yağ salgısı azalır. Kapalı komedonlar açılarak açık komedona dönüşür. Rahat sekresyon sonucu yeni komedon oluşması önlenir.

Hangi durumlarda Herbal Vital uygulanır?

Problemli, sivilceye ve siyah nokta oluşumuna meyilli ciltlerde,
Yağlı, geniş gözenekli ciltlerde,
Kan dolaşımı kötü, soluk ciltlerde,
Güneşten hasar görmüş ve kalınlaşmış ciltlerde,
Genel olarak cildin gençleşmesi, canlanması ve yenilenmesi.
İçinde kimyasal ve sentetik madde bulunmadığı için, Herbal Vital de hafif bir kızarıklık dışında hemen hemen hiçbir yan etki oluşmaz. İlk olarak Almanya’da Dr. Christene Schrammek tarafından uygulanmıştır. 40 yılı aşkın süredir de geliştirilerek başta Almanya, Amerika, İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Japonya, Kore olmak üzere 40’ın üzerinde ülkede ve son yıllarda da ülkemizde kullanılmaktadır.
Doğanın yardımını almış bu bitkisel yöntemle, özellikle akneli ve akneye meyilli, yağlı ciltlerde aylık Herbal Vital bakımlarıyla bir nefes aldırmak ve ışıltı katmak mümkündür.