kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

Forlle’d Cilt Bakımı - Dr. Nüket Eroğlu / Hizmetlerimiz

Forlle’d Cilt Bakımı

Forlle’d, 5 nano teknolojisi ile cildin alt katmanlarına kadar inebilen, Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünüdür. Forlle’d laboratuvarında, hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci tasarlanmıştır. Forlle’d teknolojisi Nobel Ödülü sahibi Koichi Tanaka’ya aittir. Tüm Forlle’d ürünleri düşük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir.
Forlle’d, düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle sahiptir. Forlle’d bakımları tüm cilt tiplerine uygun olan, yoğun nemlendirme özelliğine sahip, cilt tonunu düzelten ve canlandıran bir terapidir. Cildin yapısını gençleştirir, toparlar ve kaldırır. Bu sayede cilt ışıltılı ve genç bir görünüme kavuşur. Düzenli kullanımda cildin kalıcı olarak parlak, gergin ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Neden Forlle'd?

Forlle’d cilt bakım ürünleri profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve yalnızca elit güzellik salonları, spa ve kliniklerde kullanılmaktadır. Forlle’d tüm dünyada kullanıcı ağını her geçen gün arttırmakta olup şu an Türkiye ile birlikte içerisinde ABD, Japonya, İngiltere, Almanya, Çin, İsviçre, Rusya, Ukrayna gibi dinamik marketleri de bulunduran 20'yi aşkın ülkede profesyonellerin kullanımına sunulmaktadır.

Etkileri

Forlle'd anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojiye sahip ürün gruplarından oluşur. Patentli, Hyaluronik asit içerikli Forlle’d ürünleri cildin derinlerine nüfuz ederek nemlendirme ve gençleştirme sağlar. Sıradan moleküllere göre 600 – 4000 kat daha küçük olmasından dolayı daha derinlere rahatlıkla nüfuz edebilmektedir. Ayrıca içerisinde bulunan diğer özel formüllü bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu olağanüstü sonuçları maksimum süreye çıkarır. Forlle'd ürünlerinde sağlık en önde gelir. Japonya da teknoloji ve kozmetik sanatının en iyi sergilendiği ilaç laboratuvarlarında geliştirilen Forlle’d ürünleri teknolojiyi en güvenilir şekilde kullanmaktadır.

Faydaları

Yüksek yoğunlukta ki formüller oldukça ekonomik bir kullanımla en iyi sonucu vaat etmektedirler. Forlle’d ürünleri, cilt yapısını estetik operasyona hazırlama ve cilt yapısını operasyon sonucu tedavi etme amacıyla cerrahlar tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Size 2002 yılı NOBEL Fizik ödülünü kazanmış buluşu Japonya’da canlandıran, yüksek teknoloji ürünü Forlle’d’i sunuyoruz.

Forlle’d, anti-aging uygulamalar ve cildin yeniden yapılandırılmasında profesyonel uygulamalar için geliştirilmiş bio uyumlu, yüksek teknoloji ürünü bir kozmetiktir.
Forlle’d, ürün serisi ultra küçük moleküllü hyaluronik asid içermesi sayesinde cilt altına çok iyi penetre olabilen, hyaluronik asidi yalnızca bir dolgu değil aynı zamanda formüldeki yapı taşlarını taşıyıcı olarak kullanan, insan dokusuna uyumlu ve matriksdeki metabolizmayı uyaran profesyonel bir terapi serisidir.
Ciltte bio stimulasyon ve re-jenerasyon sağlayan Forlle’d, seçkin ve elit güzellik merkezleri, klinik ve SPA’larda kullanılmaktadır.

Forlle'd :

• Nobel Fizik Ödülü kazanmış bir yüksek teknolojinin kullanıldığı benzersiz profesyonel ürünüdür.
• Yüksek etkili klinik testlerle kanıtlanmıştır.
• Hyaluronik asit penetrasyonun olması gereken yere çok yüksek olduğu klinik testlerle kanıtlanmıştır.
• Japonya’da seçkin ilaç üretim laboratuvarında üretilmektedir.
• Ultra küçük molekül içeriği, Forlle’d’den başka markada yoktur.

Forlle'd ile :

• Ultra küçük molekül haline getirilmiş hyaluronik asit, non-invaziv uygulanmasına rağmen çok yüksek dermal penetrasyonla metabolizmayı, re-jenerasyonu uyarır. Formüldeki besleyici etken maddeleri taşıyabilen bu özel hyaluronik asit ile cildi doyurup ,beslemesi ile ciltte gözle görünür bir iyileşme ve güzelleşme sağlanır.