kartal evden eve nakliyat

beşiktaş evden eve nakliye

beykoz evden eve nakliyat

villa taşıma

fuar taşıma

evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat göztepe evden eve nakliyat beylikduzu evden eve nakliyat

şile evden eve nakliyat

En Etkili 4 Bakım: - Nüket Eroğlu

Fraksiyonel Karbondioksit Co2 Lazer

Cilt Yenilemede Son Teknoloji

Bu uygulama ile cildinizdeki izler azaltılmakta, çukurlar giderilmekte, gevşemiş deriniz gerginleştirilmekte, üzerindeki lekeler yok edilmektedir.


Radyofrekanslı Fraksiyonel Co2 ile tanısın.

Thulium Lazer


Tek Seansta Lekelere Son!
Thulium Laser (1927 nm), leke tedavisinde kullanılan fraksiyonel bir lazerdir. Tedavi tek seansta bile lekeler üzerinde %80-90 etkili olabilmektedir.

Thulium Lazer de tedavi sonrası iyileşme süreci 3-5 gündür. Bu süre zarfında güneş koruyucu kullanıldığı takdirde kişi sosyal hayatına normal şekilde devam edebilir. Thulium Laser, leke tedavisi konusunda tedavi sürecini hızlandırıcı etki gösterir. Melazma ve güneş lekesi tedavisinde fayda sağlar. Melazma tedavisinde en yeni ve çok etkin bir lazer sistemidir.

Çillerinizden Kalıcı Olarak Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Q-Switched

Çillerden ve Lekelerden Arınmış, Işıl Işıl Bir Cilt.

Yeni geliştirilmiş ve enerjiyi eşit dağıtan Q-Switched Nd: YAG lazer'ler dermiste fibroblast aktivasyonuna bağlı elastin ve kolajeni arttırırken cilt lekelerini de yok ederler. Q-Switched Nd: YAG lazer'ler cilt lekelerini, dövmeleri ve kalıcı makyajı silebilirler. Q-Switched Nd: YAG lazer'ler ile atış yapıldıktan sonraki dövmeli ve lekeli hücre atığı, çok küçük parçalara ayrılarak vücudun savunma hücreleri tarafından yok edilirler. Q -Switched teknolojisi, dövme pigmentlerinin küçük parçalara bölünmesini sağlayan kısa yüksek pik enerji darbeleri iletir. Bu küçük parçalar daha sonra vücudun kendi lenfatik sistemi ile atılır.
Lutronic tarafından üretilen Q-switched Nd:YAG lazer olağanüstü başarısı ile ödüllü bir lazer sistemidir. Dermatolojik ve estetik uygulamalar için tasarlanan SPECTRA 4 adet dalga boyu üretme kapasitesine sahiptir. SPEKTRA, sağlıklı dokuya zarar vermeden foto-mekanik bir sistemle pigment bozukluklarını eder. Nd:YAG 1064nm, koyu renkli dövme, dermal pigmente lezyonlar ve cilt yenileme tedavilerinde etkiliyken, Nd:YAG 685/650/532nm ise açık renkli dövme ve güneş lekelerinin tedavisinde kullanılır.

Porselen Cilt

BBL

Sonsuza Kadar Genç Kalın!

BBL ile Leke Tedavisi, cilde hiçbir zarar vermeden lekeleri yok eden aynı zamanda cildi koruyan ve sıkılaştıran bir tedavidir. Epidermiste hiçbir hasar bırakmadığı için gündelik hayatı aksatmaz. Sonuç kalıcıdır. BBL ile Leke Tedavisi uygulamasının ardından cilt iyi korunduğu sürece lekeler tekrar etmez.

BBL ile Leke Tedavisi ve çil tedavilerinin sonucu kesin ve net olarak lekede açılmadır. Hastanın cilt tipine ve uygulanan seans sayısına göre lekelerde açılma daha belirgin olur. Lekenin tipine göre başka lazerler ile kombinasyon önerilebilir( Cilt kalınsa, sünger gibi gözenekli bir deri varsa, bu yüzden cildi soymak planlanırsa Radyofrekanslı Fraksiyonel CO2 lazer yada lekenin melasma olduğu düşünülüyorsa kombine olarak Q-Switch Lazer önerilebilir).